Dnes je:
Pondelok 25.09.2023
a prezeráte si pôvodné stránky FHI

O fakulte

KÚA

Spoločnosti

KU FHI

English Slovak Univerzita Vytlačiť

zimná škola

presmerovanie

Milí študenti,

pripravili sme pre Vás v poradí už 6. ročník seminárov z oblasti forenzného účtovníctva a ekonomickej kriminality pod názvom ZIMNÁ ŠKOLA. Počas troch dní, od 23. do 25. februára, boli pre Vás pripravené, spoločne s odborníkmi z praxe, prednášky o ekonomickej kriminalite a možnostiach jej odhalenia vrátane prezentácie známych káuz Enronu či Bernarda Madoffa.Účasť je bezplatná, ale pre obmedzený počet miest sa vyžaduje registrácia (prosím uvádzajte celé meno a priezvisko).

Harmonogram prednášok pridáme čoskoro :)

Zimná škola 2016

Podujatie je organizované pre všetkých študentov Ekonomickej univerzity v Bratislave. Je to projekt, ktorý pozostáva zo zaujímavých prednášok v oblasti forenzných služieb a ekonomickej kriminality na Slovensku a vo svete. Prednášať budú odborníci v tejto oblasti s dlhoročnými skúsenosťami. Prednášky budú spestrené zaujímavými príkladmi z praxe a riešením prípadových štúdii.

Začiatok prednášok je o 09:00 do cca 16.00 v spoločenskej miestnosti v starej budove. Upozorňujeme však, že treba prísť do miestnosti s predstihom t. j. o 8,30 h. Celé podujatie je bezplatné, s možnosťou získať certifikát a vecnú výhru. Občerstvenie počas prednášok je zabezpečené. Záujem o Zimnú školu je každoročne veľký, preto by sme Vás chceli požiadať o mailovú informáciu (kubascikova.zuzana@gmail.com), ak sa nebudete môcť zúčastniť celého podujatia. V prípade ak máte v čase konferencie prednášky a cvičenia, požiadajte svojho vyučujúceho o ospravedlnenie neúčasti, v prípade problémov nám prosím dajte vedieť. Prosím, berte do úvahy aj kapacitné obmedzenie miestnosti, takže ak sa niektorý deň nebudete môcť zúčastniť, môže Vaša včasná informácia umožniť v daný deň účasť aj ďalšiemu záujemcovi. Výber iba niektorých prednášok v rámci daného dňa nie je možný, lebo prednášky sa môžu časovo posunúť oproti stanovenému harmonogramu a z úcty k prednášajúcim nebude počas prednášok umožnené vchádzanie / vychádzanie z / do miestnosti. Zároveň upozorňujeme, že harmonogram sa môže ešte mierne zmeniť. Ak poznáte študentov, ktorí by mali o túto problematiku záujem, pošlite im prosím informáciu o tejto akcii. 

(späť)

AIS
Akademický informačný systém

Rýchle linky - škola

Rýchle linky - knižnica

Rýchle linky - veda

Rýchle linky - ostatné